בורקאסט - הפודקאסט

בורקאסט פרק 11 – איך מקימים מותג שנשאר רלבנטי גם אחרי 24 שנים עם חלי ממן

עם מהפכת ה-AI שמתגלגלת עלינו בשנים האחרונות, כולם בטוחים שמחר הרובוטים משתלטים וגומרים לכולנו את עבודה, אבל בעצם, היום יותר מתמיד מתברר שסוד ההצלחה טמון דווקא בגורם האנושי.

ישבנו עם חלי ממן, מותג שאין בית בישראל שלא מכיר, לשיחה צפופה על הסוד להקמת מותג שגם אחרי 24 שנים מצליח להישאר מוביל בתחומו, לשמור על מוניטין חיובי, לשמור על רלוונטיות גבוהה וכל זה בלי גימיקים, בלי ליפול לטרנדים זמניים ובלי לאבד את הפוקוס ולסטות מהדרך.

בשיחה, שהייתה אחת המעניינות שערכנו בפודקאסט עד כה, דיברנו על הדרך שעברה חלי מהסלון של אמא שלה עם 6 משתתפות בקבוצה הראשונה ועד למאות קבוצות ליווי שבועיות בפריסה ארצית. על החשיבות של חווית הלקוח בדרך להצלחה, על איך מתמודדים עם תחרות וגם איך שומרים על פוקוס עסקי ומיתוגי בתחום תחרותי ודינמי שכל הזמן משתנה. בדרך דיברנו גם על החשיבות שבהבנת מסע הלקוח ועל הצורך להיות תמיד עם האצבע על הדופק ולעשות שינויים והתאמות בהתאם לצרכים המשתנים של הלקוחות שלנו ואיך ואיפה זה בא לידי ביטוי.

אם יש משהו שאפשר ללמוד מהפרק הזה הוא שברגע שאנחנו מבינים מה הערך שאנחנו מביאים, מה העקרונות שלנו ושל המותג שלנו, ברמת השירות והמוצר שאנחנו מעוניינים לדלוור, אם אנחנו יודעים להסתכל על הלקוח שלנו ולהישאר בלמידה על מה שחשוב לו, גם לנו יש סיכוי להקים מותג על זמני שיישאר כאן 20 שנים ויותר.

האזינו עכשיו בפלטפורמה המועדפת עליכם

רגע, לא לגלול כל כך מהר! בואו נדבר

מוכנים לקבל תוצאות שלא הכרתם מהפרסום הדיגיטלי שלכם? 
יאללה, הקפה מתקרר

דילוג לתוכן